/  2019-2020   /  Uczennica SP nr 3 stypendystką Marszałka Mazowsza.

Uczennica SP nr 3 stypendystką Marszałka Mazowsza.

Katarzyna Drwięga jest wszechstronnie utalentowaną uczennicą klasy 7a Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Kasia każdego roku osiąga ponadprzeciętne wyniki w nauce, zarówno z przedmiotów ścisłych, jak i humanistycznych. Z powodzeniem uczestniczy w konkursach przedmiotowych. Te sukcesy umożliwiły Kasi zakwalifikowanie się do mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Stypendysta przeznacza uzyskane pieniądze na rozwój swojego talentu. Kasia ma wiele pasji i zainteresowań.Jedną z nich jest taniec towarzyski, który systematycznie trenuje od 7 lat. Aktualnie posiada kategorię taneczną C. Warto zaznaczyć, że uczennica płońskiej „Trójki” godnie reprezentowała naszą szkołę i miasto w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”.