Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2021/2022   /  Szkolny Plener Malarski pod hasłem: “Zielony Płońsk-Zielona Europa”

Szkolny Plener Malarski pod hasłem: “Zielony Płońsk-Zielona Europa”

Młodzi artyści z klas IV-VIII mieli możliwość namalowania kilkunastu ciekawych obrazów prezentujących pejzaż naszego zielonego miasta w pięknym otoczeniu płońskich “Rutek”. Podczas pleneru obecnością zaszczyciła nas wiceburmistrz miasta Płońsk pani Teresa Kozera, nie zabrakło również naszej pani dyrektor Teodozji Gorlewskiej, która z dumą i zachwytem podziwiała prace naszych uczniów. Miłą niespodziankę zrobił nam również pan Robert Liberek -fotograf ( tata Oliwii, naszej uczennicy). Wszystkim twórcom i zaproszonym gościom dziękujemy bardzo za udział w plenerze malarskim i mamy nadzieję, że kolejny, który odbędzie się w naszej szkole będzie również bardzo udany pod względem artystycznym i organizacyjnym.

Skip to content