/  2022-2023   /  Prestiżowy tytuł ”EDUKREATOR na MAZOWSZU”

Prestiżowy tytuł ”EDUKREATOR na MAZOWSZU”

’EDUKREATOR na MAZOWSZU”- kolejny prestiżowy tytuł dla naszej Szkoły
8 grudnia, o godz. 17.00 w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie odbyła się Gala „Rok w kulturze na Mazowszu”. Dyrektor szkoły – Teodozja Gorlewska, z rąk wicemarszałka Województwa Mazowieckiego – Wiesława Raboszuka, odebrała I Nagrodę w kategorii: „Kreatywna szkoła podstawowa” w województwie mazowieckim. W ślad za Certyfikatem przyznano szkole nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 zł❗️ Szkołę doceniono za kreatywne podejście do edukacji i wychowania, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia uczniów oraz nowatorskie zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne. Kapituła Konkursu przyznała również za ubiegły rok szkolny wyróżnienie polonistce pani Annie Markowskiej w kategorii „Kreatywny Nauczyciel”.
Przyznany Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku Tytuł jest dla Nas Nauczycieli motywacją do ciągłego podejmowania działań, które znacząco wpływają na rozwój uczniów i innowacyjność naszej placówki.