Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2010-2011   /  Spotkanie z funkcjonariuszem policji

Spotkanie z funkcjonariuszem policji

W dniu 14 grudnia 2010r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem policji panią Moniką Drzewaszewską, która przybliżyła dzieciom zasady bezpieczeństwa obowiązujące wszystkich uczestników ruchu drogowego. Rozmawiała również z dziećmi na bardzo ważny temat, jakim jest „Bezpieczeństwo w czasie wolnym”. Uwrażliwiła dzieci na właściwe korzystanie z komputera i Internetu.
Pierwszoklasiści wykazali duże zainteresowanie spotkaniem i zasypali panią policjantkę mnóstwem pytań a potem nagrodzili brawami.
Prawie codziennie tysiące uczniów – w drodze do i ze szkoły znajduje się w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Dlatego każdego roku zaproszeni policjanci przypominają dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego.

Skip to content