/  2014-2015   /  Spotkanie szkół integracyjnych

Spotkanie szkół integracyjnych

W poniedziałkowy ranek, 15 grudnia 2014r. delegacja  uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Płońsku wybrała się do Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie. Wizyta związana była z podsumowaniem działalności stowarzyszenia „Tacy sami”. Wśród zaproszonych szkół obecni byli także przedstawiciele z Mławy oraz Przasnysza. Uczennice z kl. IIIa z płońskiej „Trójki” zaprezentowały się w układzie tanecznym z piłkami. Dynamiczny taniec zachwycił wszystkich, a publiczność nagrodziła artystki gromkimi brawami.Spotkanie upłynęło w niezwykle przyjemnej i świątecznej atmosferze. Były gry, zabawy, konkursy, a przede wszystkim dobra zabawa. Wszystkie dzieci i ich opiekunowie zostali obdarowani prezentami. Fundatorem upominków było stowarzyszenie „Tacy sami”.