Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2021/2022   /  Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

1 września, o godzinie 9.00, w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów klasa młodszych, godzinę później oficjalnie rozpoczęli naukę uczniowie klas starszych. Pani dyrektor – Teodozja Gorlewska – w swoim przemówieniu serdecznie przywitała wszystkich zebranych. Ciepłe słowa skierowała w stronę uczniów, życząc im jak najlepszych ocen oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. Pani Dyrektor przypomniała sukcesy edukacyjne uczniów, jak również zaprezentowała książkę wydaną z okazji 75-lecia istnienia szkoły. Na uroczystości pojawiła się Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Pani Krystyna Marszał-Jankowska, Przedstawiciele Rady Rodziców: Pan Piotr Koper i Pani Marta Golacik-Rybka oraz Proboszcz parafii pw. Św. Ojca Pio ks. Tomasz Markowicz. Zaproszeni goście złożyli uczniom i nauczycielom życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Przypominamy, że nasza „Trójka” otrzymała ogólnopolskie, prestiżowe wyróżnienie – Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości.

Pierwszoklasiści, witamy na pokładzie!

Życzymy wszystkim naszym Uczniom dobrego, pełnego wyzwań naukowych roku szkolnego.

Skip to content