/  2015-2016   /  Przywitanie sportowców

Przywitanie sportowców

Delegacja uczniów z SP nr 3 oraz z Gimnazjum nr 2 w Płońsku wraz ze swoim nauczycielem, panem Marcinem Zaborowskim, przywitała wspólnie z Ministrem Sportu, panem Witoldem Bańką, medalistki lekkiej atletyki Mistrzostw Świata w Portland. Spotkanie to miało miejsce na lotnisku Chopina w Warszawie. Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowali: Katarzyna Drwięga (kl. 3a), Wiktor Jędraszczak (kl. 3a), Mateusz Skierski (kl.4a), Wiktoria Milewska (kl. 6b). Gimnazjum nr 2 reprezentowali uczniowie klasy sportowej: Aleksandra Ordak i Adrian Małecki. Uczniowie z ww. szkół uczestniczą w ogólnopolskim programie Ministerstwa Sportu „Lekkoatletyka dla każdego”. W ramach tego programu prowadzone są systematyczne zajęcia pozalekcyjne.