Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2009-2010   /  Przedstawienie klasy ID

Przedstawienie klasy ID

„Stary Rok minął, w Nowy się zmienia, niech się Wam spełnią wszystkie marzenia” – pod takim hasłem w dniu 23 lutego 2010 roku klasa Id integracyjna zaprezentowała przedstawienie „Noworoczne życzenia”. Inscenizację obejrzały dzieci z kl.0a, 0c, uczniowie klasy V z Zespołu Szkół nr 3 wraz z wychowawczynią Iwoną Giedrojć oraz dyrektor naszej szkoły pani Teodozja Gorlewska.Dzieci, udekorowane szarfami z nazwami miesięcy, przedstawiły uroki wszystkich miesięcy i czterech pór roku. Dwunastu braci powitali gościnnie Zima i Nowy Rok. Mądra i doświadczona Zima pouczała upartego malca jak poradzić sobie w wielkim świecie. Nowy Rok otrzymał prezenty od dwunastu miesięcy m.in. parasolkę, łyżwy, książkę, kwiaty, miód. Muzyczne życzenia złożyły pory roku. Wiosna „grała” na gitarze, Lato na flecie, a Jesień na trójkącie. Przedstawienie przeplatane było wesołymi piosenkami i tańcami. Dziewczynki zatańczyły do utworów „Parasolki”  i „Zimowy show”.Widzowie nagrodzili małych artystów gromkimi brawami.  Po przedstawieniu Zima poczęstowała wszystkie dzieci słodkimi malinkami. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Skip to content