/  2015-2016   /  Pożegnanie pani wicedyrektor Marzanny Szacherskiej

Pożegnanie pani wicedyrektor Marzanny Szacherskiej

Dnia 28 sierpnia 2015 roku Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku uroczyście pożegnali odchodzącą po 8 latach pracy w Trójce na stanowisku wicedyrektora panią Marzannę Szacherską. Pani Dyrektor Teodozja Gorlewska podziękowała Pani  Marzannie Szacherskiej za olbrzymie serce, pracę i troskę o sprawy szkoły oraz wspaniałą współpracę. Podkreśliła  jej prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej oraz to, że potrafiła łączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją. Pani Marzannie Szacherskiej złożono gorące podziękowanie za pracę w naszej szkole,  za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Do życzeń dołączyła się również Pani Wicedyrektor Ewa Kiraga, przedstawiciele ZNP, Rada Pedagogiczna i pozostali pracownicy. Następnie głos zabrała Pani Szacherska, która ze wzruszeniem w głosie podziękowała zgromadzonym za miłe słowa skierowane pod jej adresem. Od 1 września 2015 roku obejmie ona stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku. Moment pożegnania wyznacza początek w odkrywaniu nowych pasji. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Pani Wicedyrektor i życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i przyniosły wiele satysfakcji z wykonywanej pracy. Stanowisko wicedyrektora w SP3 od nowego roku szkolnego obejmie Pani Ewa Chrzanowska.