/  2015-2016   /  Powitanie wiosny

Powitanie wiosny

Poniedziałek 21 marca 2016 roku – dzień niby zwyczajny, okazało się jednak, że nie do końca. Po przestąpieniu progów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego wyraźnie dało się odczuć atmosferę wyjątkowości. Społeczność uczniowska klas 0 – VI świętowała nadejście wiosny przy dźwiękach ulubionych piosenek. Na nowej sali sportowej odbywał się bowiem Szkolny Koncert Piosenki Dziecięcej pt.”Śpiewamy na powitanie wiosny”. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej. Na scenie zaprezentowali się soliści i zespoły z klas 0-VI, niektórzy wspierani byli wokalnie przez koleżanki i kolegów ze swoich klas. Przy najpopularniejszych piosenkach ze szkolnego repertuaru wtórowała cała publiczność, nie zabrakło aplauzu nauczycieli i obecnych na występach rodziców. Wiosenne spotkanie z muzyką ujawniło w naszej szkole wiele talentów, co jest dla nas- nauczycieli, wielką radością. Mamy nadzieję, że ten dzień  co roku obchodzony będzie w podobnej atmosferze i, że nie zabraknie nam pomysłów na to, by dobrze się bawić. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i umilenia nam tego niezwykłego dnia.

Każdy talent odpowiednio pielęgnowany rozwija się i rozkwita. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!!