/  2014-2015   /  Podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

26 maja 2015 roku w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w l. 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy.” Laureatom i finalistom Konkursu wręczono książki, dyplomy i zaświadczenia. Wśród zgromadzonych uczniów były również uczennice naszej szkoły: laureatki – Izabela Kołodziejska i Zuzanna Głowacka oraz finalistki – Weronika Płachta i Katarzyna Sasin. Spotkanie uświetnił występ chóru Wojska Polskiego, który zaśpiewał wiele pięknych pieśni żołnierskich.