/  2013-2014   /  Organizowanie imprez sportowych z udziałem najbliższych członków rodziny uczniów

Szkoła Podstawowa nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Płońsku zaprasza do współpracy i aktywności fizycznej rodziców swoich uczniów. Nauczyciele wychowania fizycznego dwa razy w tygodniu organizują zajęcia sportowo – rekreacyjne, w czasie których wraz z rodzicami ćwiczą biegi długie, trenują nordic walking, jeżdżą na wycieczki rowerowe. Uczestnicy treningów starują w masowych amatorskich zawodach sportowych, m.in. w I edycji biegu ORLEN WARSAW MARATHON na dystansie 10 km, w warszawskim biegu Konstytucji 3 Maja na dystansie 5 km, w ogólnopolskiej imprezie Biegnij Warszawo oraz w 25 Biegu Niepodległości.