SP3 Płońsk

/  2020/2021   /  Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce

Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce

16 czerwca 2021r. był bardzo udanym dniem dla naszych sportowców!

W Mistrzostwach Rejonu w Lekkoatletyce, które odbyły się w Ciechanowie, wywalczyliśmy 7 medali – 3 złote i 4 srebrne .

Na najwyższym miejscu na podium stanęły nasze dwie sztafety olimpijskie, chłopięca i dziewczęca w składzie:

chłopcy – Oskar Gostomski 8a, Bartosz Wynimko 7s, Alan Piórkowski 8a, Przemysław Czajkowski 7s,

dziewczęta – Julia Pierścińska 8a, Oliwia Michniewicz 7s, Oliwia Jóźwiak 8a, Michalina Wodzyńska 7s.

Indywidualnie w skoku w dal pierwsze miejsce zdobyła Anna Więcławska 7s.

Wicemistrzostwo Rejonu zdobyli: Michał Uniewski 4b w biegu na 60m, Tomasz Kicek 7s w skoku w dal oraz Kevin Kuźniewski 7a w biegu na 300m.

Nasze dwie mistrzowskie sztafety oraz Kevin Kuźniewski i Tomasz Kicek awansowali do Mazowieckich Igrzysk Szkolnych które odbędą się 21 czerwca w Warszawie.