/  Aktualności   /  2018-2019   /  Mistrzostwa Powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt.

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt.

W środę 13 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt – rocznik 2006 i młodsi. W zawodach wystartowały zespoły ze  szkół podstawowych z Raciąża i z Płońska. Mistrzem Powiatu zostały dziewczynki z Raciąża. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku w tych zawodach wywalczyła Wicemistrzostwo. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Gospodarzy.

Uczestnikom Mistrzostw towarzyszyły wielkie emocje oraz piękna i sportowa rywalizacja. Turniej charakteryzował się dobrym poziomem sportowym. Takiego typu imprezy są dla młodych sportowców zachętą do dalszej pracy na treningach.

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników turnieju za walkę i pokaz koszykarskich umiejętności.