/  2015-2016   /  Mikołajki w SP3

Mikołajki w SP3

Chociaż mikołajki dopiero za dwa dni w Szkole Podstawowej nr 3 już zrobiło się bardzo świątecznie. W piątek, 4 grudnia 2015r. od samego rana na uczniów wchodzących do szkoły czekał św. Mikołaj, który częstował wszystkich cukierkami. Chętnie też pozował do zdjęć. Pomocnicy Świętego rozdawali na dziedzińcu szkoły śnieżynki z dobrą wróżbą. Na przerwach cała społeczność szkolna wspólnie bawiła się przy dźwiękach świątecznych melodii. Taneczne pląsy żywiołowo poprowadziła p. Aneta Sybicka. Wszyscy uczniowie i nauczyciele otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Ten wyjątkowy dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.  Atmosfera, która towarzyszyła temu wydarzeniu oraz niezwykły wygląd szkolnych korytarzy, wprowadziły nas w świąteczny nastrój.  Z niecierpliwością czekamy na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.