/  Aktualności   /  2018-2019   /  Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Być jak Jan Walery Jędrzejewicz”

We wtorek, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Być jak Jan Walery Jędrzejewicz”. Do zmagań przystąpili uczniowie klas III oraz VII. Reprezentanci naszej szkoły, którzy uzyskali największą ilość punktów w eliminacjach szkolnych: Anna Bieglecka (3a), Lena Świderska i Jan Kołomański (3b), Oskar Radomski (3c), Jakub Jędrzejewski i Oskar Przybylski (7a), Zuzanna Szymankiewicz i Wiktor Krajewski (7b) wywalczyli drużynowo SREBRNEGO WALEREGO. Musieli wykazać się ogromną wiedzą matematyczno-przyrodniczą podczas samodzielnego rozwiązania testu, jak i pracy w zespole.
Gratulujemy olbrzymiej wiedzy i rewelacyjnego wyniku!