Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2021/2022   /  Medal „PRO MASOVIA” dla naszej szkoły!

Medal „PRO MASOVIA” dla naszej szkoły!

14 października 2021 r. na długo pozostanie w pamięci nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z okazji Jubileuszu 75- lecia swojego istnienia nasza szkoła została uhonorowana zaszczytnym Medalem Pamiątkowym „PRO MASOVIA”.
Medal ten jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego osobom i instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej realizacją swoich zadań wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza. Nasze szczególne osiągnięcia podkreślił Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik w liście skierowanym do Dyrektora Szkoły Pani Teodozji Gorlewskiej.
To zaszczytne wyróżnienie podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej na ręce Dyrektora Szkoły – Pani Teodozji Gorlewskiej, w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego, przekazał Pan Paweł Obermeyer – Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
Ponadto za wieloletnią, owocną pracę dydaktyczno – wychowawczą oraz zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju i sprawnego funkcjonowania placówki nauczyciele otrzymali Dyplomy Uznania Marszałka Województwa.
Jesteśmy dumni z tak szczególnego wyróżnienia. Wydarzenia takie są dla nas również zachętą i wsparciem w dążeniu do realizacji kolejnych, wyznaczonych celów.
Skip to content