/  2014-2015   /  Konkurs „Palma w szkole”

Konkurs „Palma w szkole”

Ceniąc tradycje wielkanocne uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Palma w szkole” zorganizowanym przez firmę Cedrob S.A. w Ujazdówku. Celem wielkanocnego konkursu było krzewienie ojczystych zwyczajów wśród najmłodszego pokolenia. Przygotowując palmę wykazaliśmy się dużą kreatywnością i zaangażowaniem, a także artystycznymi umiejętnościami. Wykorzystując kolorową bibułę wykonaliśmy piękne, kolorowe kwiaty (mieczyki, krokus, róże, astry) i liście. Konkurs był okazją do promocji młodych talentów, rozwijania wyobraźni twórczej. Spotkanie wszystkich uczestników konkursu, które odbyło się 19 marca 2015r, w siedzibie Cedrobu S.A., dało możliwość wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.