Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2022-2023   /  Inauguracja roku szkolnego 2022/2023.

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!
1 września o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Dyrekcja szkoły serdecznie przywitała wszystkich zebranych, ciepłe słowa skierowała również w stronę uczniów, życząc im jak najlepszych ocen oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. Podczas inauguracji bieżącego roku szkolnego Pani Dyrektor przypomniała sukcesy edukacyjne uczniów oraz świetne wyniki z egzaminu ósmoklasisty. Na uroczystości pojawiła się Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Pani Katarzyna Marszał-Jankowska, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Adrian Golacik oraz Proboszcz parafii pw. Św. Ojca Pio ks. Tomasz Markowicz. Zaproszeni goście życzyli uczniom i nauczycielom samych sukcesów w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim wytrwałości, sukcesów i pochłonięcia jak największej wiedzy!

Skip to content