/  2016-2017   /  Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017

Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017

Rok szkolny czas zacząć… 1 września 2016 r. o godz. 900 w naszej szkole odbyła się Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017. Przybyłych na uroczystość gości, rodziców, nauczycieli i uczniów powitała pani dyrektor Teodozja Gorlewska. Następnie delegacja uczniów z klas szóstych wprowadziła sztandar, wspólnie odśpiewano hymn państwowy i hymn szkoły. Pani dyrektor słowami Platona „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” podkreśliła, że rozpoczynający się rok szkolny jest dla naszej społeczności szczególnie ważny. Jest to rok jubileuszowy związany z 50-leciem istnienia szkoły w budynku przy ulicy Płockiej. Większość zaplanowanych w tym roku uroczystości, przedsięwzięć i działań towarzyszyć będzie obchodom jubileuszu. Następnie głos zabrała pani Krystyna Marszał – Jankowska, która w imieniu pana burmistrza Andrzeja Pietrasika, powitała wszystkich zebranych, a przede wszystkim najmłodszych uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają próg tej szkoły. Pan Jacek Przybylski – przewodniczący Rady Rodziców, życzył wszystkim uczniom sukcesów i jak najwyższych wyników w nauce. Po wyprowadzeniu sztandaru i odczytaniu nazwisk uczniów nowo przybyłych oraz przydziału wychowawców wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie ze swoimi nauczycielami.