/  2022-2023   /  Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

To już IX edycja! Od 7 października w całej Polsce odbywają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Wzorem lat ubiegłych również nasza szkoła przystąpiła do tego wydarzenia. Na szkolnym korytarzu można było zobaczyć wystawę pomocy dydaktycznych, sprzętów multimedialnych, komputerowych i sportowych pozyskanych w ramach projektów unijnych. Zaprezentowane pomoce uatrakcyjniają zajęcia lekcyjne oraz przyczyniają się do rozwoju zdolności i zainteresowań. Ponadto uczniowie obejrzeli krótki film pt. „Jak projekty unijne wpłynęły na poprawę infrastruktury w SP3”. Na zamieszonych fotografiach można było dostrzec jak zmieniała się nasza szkoła na przestrzeni lat. Wydarzenia realizowane w naszej szkole dowodzą, że fundusze europejskie są przyjazne, różnorodne oraz blisko nas.