/  2011-2012   /  Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Dnia 14 czerwca 2012 roku w klasie IIId odbył się Dzień Rodziny. Dzieci przygotowały dla rodziców przedstawienie, które składało się z dwóch części: pierwszej „ W krainie bajek” oraz drugiej poświęconej rodzicom z okazji Dnia Matki i Ojca. Dzieci wcieliły się w bajkowe postacie: Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Królewnę Śnieżkę i krasnoludków, kota w butach, koziołka Matołka, Babę Jagę, Jasia i Małgosię. Przedstawienie przeplatane było wieloma wesołymi piosenkami. Rodzice docenili grę aktorską i nagrodzili uczniów gromkimi brawami. Następnie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki – róże , złożyły życzenia i zaprosiły na słodki poczęstunek. Przedstawienie „W krainie bajek” klasa IIId zaprezentowała również uczniom z Zespołu Szkół nr 3 oraz klasom zerowym naszej szkoły.