/  2022-2023   /  Dzień Patrona Miasta – św. Michała Archanioła

Dzień Patrona Miasta – św. Michała Archanioła

Mieszkańcy Płońska świętują Dzień Patrona Miasta – św. Michała Archanioła. W programie wydarzenia nie zabrakło występów uczniów z naszej szkoły. Na scenie zaprezentowała się klasa 4s. Pod opieką pani Anety Sybickiej uczniowie zatańczyli poloneza. Piosenki wykonali: Antonina Zarzycka z klasy 5b „Rozmowa z Aniołem” i Dominik Kałdon z klasy 5c, który zaśpiewał piosenkę z repertuaru zespołu Maanam „Anioł”. Występ zakończyła grupa dziewcząt, które pod kierunkiem pani Agnieszki Sabalskiej i pani Krystyny Milewskiej wykonały taniec z szarfami.

Nasze uczennice zostały nagrodzone w konkursie z okazji 17. Dni Patrona Miasta Płońska – św. Michała Archanioła
Praca plastyczna Zuzanny Czarneckiej, uczennicy klasy 1b, zajęła miejsce w kategorii klas 1-3. miejsce, w tej samej kategorii, przyznano Oliwii Ogrodniczak z klasy 1a. Praca Małgorzaty Bachman z klasy 8c otrzymała wyróżnienie!
Gratulujemy!