/  2012-2013   /  Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października w naszej szkole odbyła akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Na początku uroczystości pani dyrektor Teodozja Gorlewska powitała wszystkich pracowników szkoły i złożyła im życzenia. Na muzyczny koncert życzeń zaprosili uczniowie z klasy VI e. Wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać piosenek w wykonaniu chóru szkolnego oraz rock and rolla zagranego przez zespół muzyczny. Niesamowitych wrażeń dostarczyli widowni tancerze z klubu„ Start”, którzy w dwóch odsłonach zaprezentowali nam tańce standardowe i latynoamerykańskie oraz zespół „Gracja”. Życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły wyśpiewali także uczniowie klasy III d  oraz nasi najmłodsi uczniowie z zeróweczki.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie z  Samorządu Szkolnego obdarowali wszystkich drobnymi upominkami- były to własnoręcznie wykonane sowy z serdecznymi życzeniami.