/  2013-2014   /  Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 21 stycznia 2014r. w klasie I a odbyła się ta wspaniała uroczystość. Na wstępie wychowawczyni Elżbieta Nowakowska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane z tymże świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie obdarowali swoich ukochanych gości upominkami. Były to piękne serduszka z życzeniami. Na zakończenie był poczęstunek w postaci ciasta i soków owocowych. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.