/  2010-2011   /  Dyskoteka karnawałowa

Dyskoteka karnawałowa

W dniu 27 stycznia 2011 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa dla klas IV- VI organizowana przez Samorząd Szkolny.
Wcześniej uczniowie mieli za zadanie przygotować sobie ciekawe stroje karnawałowe, które prezentowali podczas zabawy. Jak się okazało niektóre z nich były niezwykle interesujące, dlatego też komisja miała trudne zadanie, by wyłonić zwycięzcę. Jednak dwa pierwsze miejsca zdobyli uczniowie z klas IV – tych Szymon Mościcki ( IV e) i Weronika Kuszmider ( IV c)
Dzieci bawiły się przy muzyce na żywo dzięki uprzejmości zespołu „Fiesta”, który cały wieczór zachęcał do zabawy. Ponadto można było wysłuchać nagrań przygotowanych przez uczniów. Podczas dyskoteki odbył się także konkurs karaoke – dzieci chętnie śpiewały znane i lubiane polskie przeboje. W tym konkursie zwyciężyły: Gabrysia Matczak uczennica klasy V c oraz Weronika Dreszler z klasy VI d.
Dekoracje w sali gimnastycznej przygotowali uczniowie klas szóstych pod czujnym okiem swych wychowawców. Wszyscy doskonale się bawili.