/  2013-2014   /  Debata

Debata

W piątkowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Płońsku odbyła się debata uczniów na temat – Co myślisz o swojej szkole? W spotkaniu, które odbywało się w ramach programu Szkoła współpracy wzięli udział przedstawiciele klas 4 – 6. Organizatorem był Samorząd Uczniowski. Szkolna debata poprzedzona została klasowymi dyskusjami na temat funkcjonowania naszej placówki. To niecodzienne wydarzenie dało uczniom możliwość przedstawienia swojego zdania dotyczącego mocnych i słabych stron szkoły oraz opinii na temat współpracy młodzieży z nauczycielami. Dyskusja przebiegała bez zakłóceń, a uczniowie podeszli poważnie do omawianych kwestii. Rzetelnie przedstawiali swoje wnioski, nie naruszając przy tym regulaminu debaty. Reprezentanci poszczególnych klas zapoznali z wnioskami swoich kolegów.

Wyniki zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego – Nicolę Akpang i Natalię Sękowską na spotkaniu, które odbędzie się 8 kwietnia 2014r. w Pułtusku. Jest to drugi etap debaty organizowanej w ramach programu Szkoła współpracy.