Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2007-2008   /  Apel upamiętniający 3 rocznicę śmierci Papieża

Apel upamiętniający 3 rocznicę śmierci Papieża

Dnia 2 kwietnia w naszej szkole odbył się apel upamiętniający trzecią rocznicę śmierci Jana Pawła II , przygotowany przez nauczycieli religii :p. Monikę Mączyńską , p. Aldonę Gutowską oraz nauczycieli muzyki: p. Danuty Krysiak i p. Mariusza Gajewskiego. W dowód wdzięczności Wielkiemu Papieżowi za cudowny pontyfikat i wspaniałe dziedzictwo ducha kierujące nas w stronę najwyższych wartości.
Bóg – Honor – Ojczyzna uczniowie zaprezentowali koncert ubogacony najważniejszymi przesłaniami skierowanymi do Polaków. Całą uroczystość uświetniła wideo – projekcja, dzięki, której mogliśmy jeszcze raz zobaczyć niezapomnianą białą postać Jana Pawła II, jego uśmiech gest błogosławieństwa.
Po apelu wręczono nagrody dla zwycięzców szkolnego konkursu o Janie Pawle II. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: Podróże Jana Pawła II do Polski. Konkurs ten przebiegał w dwóch etapach i miał formę pisemną. Najlepsze miejsca zajęli: miejsce-Artur Junczak kl.VI a , Beata Przetacka kI. VI d. II miejsce – Matesz Domański kl.VI c, Piotr Marzęcki kl.VI c, Aleksandra Wójcik kI. VI e II miejsce – Katarzyna Kowalska kl.VI d ,Patryk Zbrojewski kI. VI

Skip to content