/  Aktualności   /  2018-2019   /  Apel porządkowy

Apel porządkowy

Za nami prawie cztery tygodnie nauki. Nazbierało się więc już w ” Trójce” kilka ważnych spraw do przekazania uczniom. Podczas apeli porządkowych dla klas 0 – VII dyrekcja zwróciła uwagę przede wszystkim na bezpieczne zachowanie w szkole, kulturę osobistą oraz przestrzeganie ładu i porządku, dbanie o czystość wokół siebie oraz prawidłowe zachowanie w stołówce i toaletach szkolnych. Przypomniano również o obowiązkowej zmianie obuwia, noszeniu odblasków i poruszaniu się na rowerach. Zwrócono uwagę na właściwe użytkowanie podręczników. Będą z nich korzystać uczniowie w kolejnych latach. Podziękowano za ubiegłoroczną pracę Samorządowi Szkolnemu, został również przedstawiony skład na ten rok. Poinformowano, że liczne grono uczniów zdobyło certyfikaty z języka angielskiego oraz informatyki w ramach projektu „Wiem więcej, umiem więcej, mogę więcej”, realizowanego w naszej szkole w ubiegłym roku szkolnym. Przekonaliśmy się, że wysiłek, determinacja oraz chęć zdobywania wiedzy bardzo się opłaca. Nasza koleżanka z klasy 8b – Weronika Jankowska zdobyła stypendium naukowe Marszałka Województwa Mazowieckiego. Doceniono także działalność uczniów na rzecz najbardziej potrzebujących. Imienne podziękowania otrzymali członkowie Szkolnego Klubu PCK za wsparcie w ramach akcji „Godne dzieciństwo” z TESCO.

Stawiamy na rozwój i bezpieczeństwo!

W klasach czwartych będzie realizowany program profilaktyczny „Bądź kumplem – nie dokuczaj”.

Szkoła to nasz wspólny dom i powinniśmy o niego wszyscy dbać. Jesteśmy odpowiedzialni za jej wygląd dobre imię.

Każdy z WAS ma na to wpływ!