/  2009-2010   /  Anioły są wśród nas

Anioły są wśród nas

W dniu 14. grudnia przedstawiciele naszej szkoły w osobach p. dyrektor Teodozji Gorlewskiej, p. wicedyrektor Ewy Kiragi, p.Elżbiety Nowakowskiej, p. Anety Sybickiej oraz reprezentantów z klas Id, IIIe, IVd, VB i Vd wyjechali do Ciechanowa i  wzięli udział w spotkaniu pod hasłem „Anioły są wśród nas”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Uczniów Szkół z Oddziałami Integracyjnymi „Tacy sami”. Dyrekcja uczestniczyła w konferencji, w ramach której głos zabrały osoby zaangażowane w kształcenie osób niepełnosprawnych. Uczestnikami  konferencji byli: Paweł Wdówik – Kierownik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego, Dariusz Mossakowski – Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatury w Ciechanowie, przedstawiciel Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli, Wiesława Machul – Dyrektor Poradni Psychologiczno – pedagogicznej w Ciechanowie, Barbara Przybyłowska – Inspektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Tomasz Gumulak – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie, Bożena Tomkiem – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Mławie, Przedstawiciele szkół zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Tacy sami”. W tym czasie uczniowie szlifowali swoje zdolności manualne na warsztatach plastycznych. Przygotowywali ozdoby bożonarodzeniowe, które później prezentowali zgromadzonym gościom. Spotkanie zakończone zostało przedstawieniem pt. „Anioły są wśród nas” oraz występem chóru przygotowanym przez uczniów Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie.