/  2020/2021   /  19. rocznica święceń kapłańskich ks. Tomasza Markowicza

19. rocznica święceń kapłańskich ks. Tomasza Markowicza

W piątek, 11 czerwca 2021r. o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta Msza św. sprawowana w intencji dziewiętnastej rocznicy święceń kapłańskich ks. Tomasza Markowicza – proboszcza parafii pw. św. Ojca Pio. Eucharystia była koncelebrowana wspólnie z ośmioma kapłanami, którzy tego dnia również otrzymali święcenia kapłańskie z rąk ks. biskupa. Na wspólną dziękczynną modlitwę przybyli przedstawiciele naszej szkoły: nauczyciele, rodzice, uczniowie i dyrekcja. Nad oprawą liturgiczną czuwał ks. Mateusz Stępka. Pod koniec Mszy świętej Pani Dyrektor, Teodozja Gorlewska i uczniowie naszej szkoły dziękując za dar kapłaństwa złożyli życzenia, prosząc o błogosławieństwo Boże i obfitość łask dla naszego proboszcza Tomasza Markowicza i dostojnych jubilatów.