/  2021/2022   /  „100 aktywności na 100-lecie Młodzieży PCK”

„100 aktywności na 100-lecie Młodzieży PCK”

Szkolne Koło PCK działające przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku zajęło II miejsce w konkursie pn. „100 aktywności na 100-lecie Młodzieży PCK” organizowanym przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie. We wtorek, 21 czerwca, opiekunki PCK p. Z. Lewandowska, p. B. Nowakowska i p. I. Nowakowska uczestniczyły w uroczystym wręczeniu nagród. Do konkursu zgłosiło się 37 Szkolnych Kół PCK. Wolontariusze wraz z opiekunami przez siedem miesięcy podejmowali najróżniejsze tematy w swoich akcjach, zgodne z działalnością Ruchu PCK. Nasza szkoła jako jedyna z Rejonowego Zarządu PCK w Płońsku otrzymała tę prestiżową nagrodę.
Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie i udział w licznych akcjach organizowanych przez Szkolne Koło PCK.