Warning: PHP Startup: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3
Wystawa fotograficzna „Sierpniowe portrety okiem Moniki Lisowskiej” – SP3 Płońsk
Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2020/2021   /  Wystawa fotograficzna „Sierpniowe portrety okiem Moniki Lisowskiej”

Wystawa fotograficzna „Sierpniowe portrety okiem Moniki Lisowskiej”

Uczniowie klasy 7a uczestniczyli w Ratuszu w otwarciu wystawy fotograficznej „Sierpniowe portrety okiem Moniki Lisowskiej”. Mieli niepowtarzalną okazję spotkać autorkę fotografii, wysłuchać Jej bardzo osobistych wspomnień rodzinnych dotyczących Powstania Warszawskiego oraz okoliczności powstania tego projektu, a także zobaczenia z bliska eksponatów z tego okresu. To była niezwykła lekcja historii.

Post a Comment