/  2007-2008   /  Wyniki V edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortograficzne Potyczki Klas Trzecich”

laureatami V edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortograficzne Potyczki Klas Trzecich” zostali następujący uczniowie:

Dawid Antoszewski – Szkoła Podstawowa w Uniecku,  (opiekun p. Skwarska Dorota)

Iwona Kędzierska – Szkoła Podstawowa w Lisewie, (opiekun p. Katarzyna Nerć)

Karolina Urbańska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku (opiekun p.Wioletta Jakubowska

Wyróżnienia zdobyli

Marta Kołpaczyńska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku, (opiekun p. Wioletta Jakubowska)

Szymon Rostek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku, (opiekun p. Beata Traczyńska)

Aleksandra Arseniuk – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku, (opiekun p. Anna Gębarowska)

Kamil Kadecki – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku, (opiekun p. Maria Stradomska)

Adrian Masiak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku, (opiekun p. Jolanta Michalak)

Anna Paulina Jakubowska – Szkoła Podstawowa w Sarbiewie (opiekun p. Jolanta Strzeszewska)

Laureatami IV edycji Powiatowego konkursu Ortograficznego Klas V „Mistrz Ortografii” zostali:

Klaudia Sarzalska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku (opiekun p. Joanna Piechocka)

Sebastian Długoszewski – Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiegow Baboszewie  (opiekun p. Iwona Witulska)

Wiktoria Stranz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku (opiekun p. Alina Chaberska)

Wyróżnienia zdobyli:

Dominik Górczyński – Szkoła Podstawowa w Nacpolsku (opiekun p. Monika Wąsowska)

Patrycja Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Gościminie Wielkim (opiekun p. Jolanta Sieczkowska)

Ewelina Wróblewska – Szkoła Podstawowa w Gościminie Wielkim (opiekun p. Jolanta Sieczkowska)

Barbara Ziemkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku n/ Wisłą(opiekun p. Janina Piekut)

Michał Doliński – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku (opiekun p. Katarzyna Stryjewska)

Anna Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku  (opiekun p. Katarzyna Stryjewska)