/  2014-2015   /  Wycieczka do Klubu Sportowego Restart

Wycieczka do Klubu Sportowego Restart

24 września 2014 roku uczniowie klasy IIIa byli na wycieczce w Klubie Sportowym Restart. Zajęcia z dziećmi prowadził pracownik klubu – wykwalifikowany trener. Dzieci mogły  skorzystać z rowerów stacjonarnych oraz bieżni. Po krótkim, ale intensywnym wysiłku fizycznym, trener przeprowadził z dziećmi pogadankę na temat zdrowego stylu życia. Zachęcał ich do aktywności fizycznej i uprawiania sportu. Następnie odbyły się zawody sportowe. Dzieci podzielone na zespoły rywalizowały ze sobą w różnych kategoriach. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca otrzymali koszulki. Każde dziecko zostało docenione za wysiłek i nagrodzone za udział w zawodach. Zajęcia były pouczającą lekcją wychowania fizycznego. Dzieci miały możliwość rozwinąć i udoskonalić swoje umiejętności ruchowe oraz pogłębić wiedzę na temat zdrowego stylu życia.