/  2015-2016   /  Wszystkie pierwszaki noszą odblaski!

Wszystkie pierwszaki noszą odblaski!

14 września 2015r. o godz. 10:30, w ramach akcji promującej bezpieczną drogę do szkoły, uczniowie klasy I b otrzymali od pana Komendanta Straży Miejskiej w Płońsku Bogdana Lewandowskiego odblaski. Widnieje na nich napis: „Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym”. Akcja ta ma na celu uświadomienie zarówno dzieciom, jak i rodzicom, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych o każdej porze dnia i nocy.
W związku z tym przedsięwzięciem gościliśmy w naszej szkole panią Monikę Szyperską i pana Krzysztofa Polakowskiego, przedstawicieli ciechanowsko-mławskiej ekipy dziennikarzy. Moment wręczenia zapewniających bezpieczeństwo gadżetów oraz wywiad z panią Dyrektor Teodozją Gorlewską zostaną wyemitowane w dniu dzisiejszym w Kurierze Mazowieckim na kanale TVP Warszawa o godz. 18:00.Serdecznie zapraszamy. Jednocześnie informujemy, że w ciągu najbliższych dni wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymają odblaski.

.