Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Wpis do „Złotej Księgi”

Wpis do „Złotej Księgi”

Wpis do „Złotej Księgi” to jedno z najważniejszych wyróżnień szkoły. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego 2018/2019 podczas uroczystego apelu na kartach historii zapisali się kolejni uczniowi odznaczający się wysokimi wynikami w nauce oraz wzorowym zachowaniem. Wydarzeniu towarzyszyła odpowiednia oprawa. Nie zabrakło radosnego śpiewu i tańca. Uczniowie klasy III B zgromadzonych przenieśli na chwilę do świata „Laleczki z saskiej porcelany” wykonując taniec do tego utworu. Matylda Łukasiewicz z klasy VI A przeniosła słuchaczy w świat muzyki, wykonując utwór „Radość najpiękniejszych lat”. Uczeń klasy VI A Krzysztof Szymborski przypomniał o tym, by pozostawić za sobą smutki i niepowodzenia wykonując piosenkę „Rzuć to wszystko co złe”. Ostatni utwór „Góry do góry” tego dnia nabrał wyjątkowego znaczenia. Wiara w sukces, determinacja oraz praca stoi za sukcesami uczniów. Zakończenie roku szkolnego już jutro!