/  2006-2007   /  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dnia 14 stycznia 2007 roku w MCK w Płońsku odbył się XV Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Chcąc dołączyć się do ratowania życia dzieciom poszkodowanym w wypadkach, uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny. Jako prowadzący wystąpił uczeń klasy V c Wojtek Ptaszyński, który z wielkim zapałem zapowiadał występujących uczniów. W wystąpieniu Wojtka nie zabrakło refleksji dotyczących całej akcji oraz humorystycznych zagrywek słownych.

Na scenie Kina „ Kalejdoskop” mogliśmy obejrzeć między innymi występ naszych najmłodszych uczniów – zespołu „Zeróweczki z trójeczki”, taniec z pomponami w wykonaniu uczniów klasy integracyjnej, nowoczesny układ taneczny oraz niezwykle intrygujący taniec plemienny w wykonaniu zespołu „ Stokrotki”. Nie zabrakło również szkolnego zespołu wokalnego, za sprawą którego uczestnicy imprezy mogli przenieść się, choć na chwilę, na szlak turystyczny. Usłyszeliśmy także piękne wykonanie utworu Kasi Kowalskiej „To, co dobre” na flecie poprzecznym. Uczennice klas starszych zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w kilku tańcach do muzyki dyskotekowej.