/  2013-2014   /  Warsztaty plastyczno-teczniczne „Ozdoby bożonarodzeniowe” w klasie I a

Warsztaty plastyczno-teczniczne „Ozdoby bożonarodzeniowe” w klasie I a

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. To czas spotkań z bliskimi, obdarowywania prezentami, czas ubierania choinki. Najpiękniejsza choinka to taka, która przystrojona jest ozdobami wykonanymi przez dzieci. Dzieci z klasy I a (sześciolatki) uczestniczyły w warsztatach plastyczno-technicznych, podczas których wykonywały tradycyjne ozdoby choinkowe z bibuły: bombki i łańcuchy. Wszystkie prace robiły z ogromnym zaciekawieniem i zaangażowaniem. Cieszyły się, że swoimi pracami mogą pochwalić się rodzicom w domu. Były dumne, że niektóre prace przyozdobią naszą salę lekcyjną. Dzieci wykazały się kreatywnością i wyobraźnią, a także zdolnościami artystycznymi. Warsztaty prowadziła pani Aleksandra Skotak – mama uczennicy klasy I a – wyczarowując z dziećmi przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych. W Miejskim Centrum Kultury wykonały wieńce bożonarodzeniowe.