/  2017-2018   /  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie ” takie hasło przyświecało 22 czerwca 2018 r. uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Dokładnie o godz. 9.00 wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która w swoim przemówieniu podziękowała za cały rok wytężonej pracy. Wśród zaproszonych gości obecni byli: pani wiceburmistrz Teresa Kozera, proboszcz parafii pw. św. Ojca Pio ksiądz Tomasz Markowicz oraz przewodniczący Rady Rodziców – pan Jacek Przybylski. Po ceremonii wprowadzenia sztandaru wszyscy wspólnie zaśpiewali hymn państwowy oraz hymn szkoły. Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce wpisali się do Złotej Księgi, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Laureatom konkursów przedmiotowych i wybitnym sportowcom wręczono nagrody Dyrektora Szkoły. Po wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęła się część artystyczna. Obejrzeliśmy niezwykły pokaz tańców towarzyskich w wykonaniu par z klubu „Start” oraz układy choreograficzne zaprezentowane przez Mażoretki. Zaprezentował się także uczeń klasy III b Jakub Mosiądz, który zaśpiewał wzruszającą piosenkę „Powrócisz tu”. Nie zabrakło akcentu muzycznego szkolnego chóru. Rok szkolny 2017/2018 dla całej społeczności szkolnej to już przeszłość, to już historia. W tym ostatnim dniu przed wakacjami, całej braci szkolnej i jej otoczeniu towarzyszyły piękne słowa, życzenia, gratulacje, podziękowania dla przyjaciół szkoły oraz rodziców.