/  2017-2018   /  Szlacheta Paczka

Szlacheta Paczka

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” to hasło, które towarzyszy Szlachetnej Paczce. W dniach 10 – 11 grudnia 2017 r. odbył się ogólnopolski finał akcji. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku pełniła w tym czasie nietypową funkcję, zamieniła się w Magazyn Szlachetnej Paczki czyli miejsce z którego dary trafiały do potrzebujących rodzin z całego rejonu.   Oprócz paczek z prezentami nie zabrakło świątecznej atmosfery. Na korytarzach roiło się od Wolontariuszy i Darczyńców. Niezwykle wzruszających chwil dostarczyło także spotkanie z obdarowaną przez Szkołę Rodziną. Przygotowanie Szlachetnej Paczki przez naszą szkolną społeczność to już tradycja. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie prezentów dla Rodziny serdecznie dziękujemy.