single finder app europe urlaub sprüche kurz eigenschaften beruf namensbedeutung robin
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Sprzątanie Świata 2018!

Sprzątanie Świata 2018!

We wrześniu odbyła się tegoroczna akcja Sprzątanie Świata. Uczniowie naszej placówki sprzątali teren wokół szkoły, Park Wolności, Ogródek Jordanowski i Park Druha Czesława Markiewicza.

Przybyła również do szkoły pani Sylwia Wróblewska, która jest koordynatorem działań z zakresu edukacji leśnej w Nadleśnictwie Płońsk. Zapoznała uczniów ze znaczeniem lasu dla człowieka i zasadami zachowania się w nim. Podkreśliła konieczność zachowania porządku w środowisku przyrodniczym. Spotkanie wzbudziło refleksję nad naszym oddziaływaniem na przyrodę w lesie.

Pomyśl i Ty!

Co możesz zrobić, aby zmniejszyć swój negatywny wpływ na środowisko?