/  2014-2015   /  Spotkanie z policjantkami Powiatowej Komendy Policji w Płońsku

Spotkanie z policjantkami Powiatowej Komendy Policji w Płońsku

Do wakacji pozostało już tylko kilka dni. Część dzieci i młodzieży wyjedzie poza miasto, na obozy i kolonie. Aby czas ten spędzony był bezpiecznie, w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku, 24 czerwca 2015 r. w ramach ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje 2015 odbyło się spotkanie z policjantkami z Powiatowej Komendy Policji w Płońsku. Przedstawicielki Komendy – pani Kinga Drężek i pani Monika Drzewaszewska w ciekawy sposób przekazały uczniom informacje i rady, dotyczące bezpiecznego letniego wypoczynku, w miejscu zamieszkania i poza nim. Uczniowie obejrzeli także film dotyczący wszelkich zagrożeń związanych z nierozsądnym zachowaniem na podwórku, placu zabaw, akwenach wodnych oraz w miejscach publicznych. Spotkanie to było ważną lekcją z zakresu profilaktyki bezpiecznego wypoczynku. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekują upragnionych wakacji. Oby w tym samym składzie odliczyli się za dwa miesiące!