a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Spotkanie z panem Robertem Poryzińskim

Spotkanie z panem Robertem Poryzińskim

Jak najlepiej wyrazić potrzebę ekspresji??? Oto jest pytanie. Pan Robert szybko odpowiedział na nie. Odgrywaj role, bądź ich uczestnikiem, albo widzem i największym krytykiem.
Jak bawi
ć się w teatr, oto jest zagadka??? Ćwicz wyraźną wymowę, pamięci śladami krocz, bądź śmiały i odważny, współdziałaj i emocje włącz.
W
świat lalek wejdź otwarcie, poznaj tajniki tworzenia, każdy człek to potrafi już od zarania istnienia.
Niezapomniane przygody prze
żywaj … teatru magię odkrywaj i jak prawdziwy aktor swe role odgrywaj!!!
Zaj
ęcia koła teatralnego z projektu „Rozwijamy umiejętności, potęgujemy zdolności, dodajemy pewności” ruszyły pełną parą. Uczniowie klasy VI c wzięli udział w warsztatach papierowych form teatralnych. Zaczęli od tworzenia czegoś z niczego – ręce, nogi, głowa i marionetka gotowa – wszystko sznurkiem połączyli i pierwsze swe dzieło z papieru stworzyli. Jak najlepiej wyrazić potrzebę ekspresji??? Oto jest pytanie. Pan Robert szybko odpowiedział na nie. Odgrywaj role, bądź ich uczestnikiem, albo widzem i największym krytykiem.