Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2007-2008   /  Spotkanie wigilijne w Punkcie Profilaktyki

Spotkanie wigilijne w Punkcie Profilaktyki

Dnia 15 grudnia 2007 roku w Punkcie Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie o godz. 10-tej odbyło się spotkanie wigilijne dla dzieci z Płońska. Spotkanie rozpoczęło się programem artystycznym pt „Idą święta” przygotowanym przez uczniów klasy IIIB pod kierunkiem p. Katarzyny Jatkowskiej. Wiersze i kolędy zaprezentowane przez dzieci przybliżyły wszystkim uczestnikom spotkania świąteczną atmosferę. Występ zakończył się złożeniem życzeń i wspólnie zaśpiewaną kolędą. Dzieciom i ich rodzicom spodobał się występ trzecioklasistów, o czym świadczyły głośne brawa. Natomiast od organizatorów młodzi aktorzy otrzymali słodkie niespodzianki. Po występie i podzieleniu  się opłatkiem zaproszone dzieci odwiedził Święty Mikołaj.