friendzone rauskommen geld für essen im monat android dating app london singles aus dem schwarzwald elvira gay prenzlauer berg vegetarian restaurant
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Spotkanie młodych twórców „SP 3 dla Niepodległej”

Spotkanie młodych twórców „SP 3 dla Niepodległej”

Nasza szkoła już od 10 lat jest organizatorem plenerów malarskich. Jest to już swego rodzaju tradycja.

Temat tegorocznego pleneru nawiązywał do najważniejszego wydarzenia w naszym kraju – obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego też odbył się w przepięknej scenerii dworku Sienkiewiczowskiego. Oprawę warsztatów uświetniła Jednostka Strzelecka 1006 z Płońska. Odwiedziła nas także pani Katarzyna Rólka, która zaprezentowała swoją twórczość oraz służyła cennymi radami młodym uczestnikom pleneru.

source

Ideą autorów prac było jak najlepsze uczczenie tego wydarzenia. Odzyskanie Niepodległości to temat, z którego należy się cieszyć i te pozytywne emocje zawarli młodzi artyści w swoich „dziełach”. Zwieńczeniem pracy twórczej uczniów będzie wystawa prac w Izbie Pamięci w naszej szkole, na którą serdecznie zapraszamy. Zobaczycie, jakie ciekawe prace powstały tym razem.

enter site