/  2013-2014   /  Spotkanie klas integracyjnych w Ciechanowie

Spotkanie klas integracyjnych w Ciechanowie

W czwartek, 23 stycznia 2014r. delegacje uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Płońsku były na spotkaniu klas integracyjnych  w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Ciechanowie. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach obchodów Dnia Integracji pod hasłem Jesteśmy tak różni, że aż podobni. Honorowymi gośćmi byli wielokrotni medaliści paraolimpijscy w szpadzie i florecie – Radosław Stańczuk, Grzegorz Pluta i Arkadiusz Jabłoński. Szermierze zaprezentowali kilka pokazowych pojedynków, opowiadali o swoich pasjach i sporcie. Przygodę życia, czyli swój pierwszy pojedynek stoczył także uczeń naszej szkoły – Klaudiusz Wronka z klasy 6d.

Po wrażeniach sportowych uczniowie z Mławy, Przasnysza, Ciechanowa  i Płońska przedstawili prezentacje o swoich szkołach oraz zaśpiewali piosenki.