truly asian dating site saarland single die lustigsten whatsapp nachrichten kostenlose singlebörsen vergleich tinder mr gay uk 2008 schlabbershirt
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Jakimkolwiek iść będę szlakiem, zawsze zostanę dobrym Polakiem„

Pod takim hasłem 17 października 2018 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Na tę ważną uroczystość przybyli goście: Wiceburmistrz Miasta Płońska pani Teresa Kozera, Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Płońsku pan Jarosław Chyliński, Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Płońsku pan Robert Malinowski oraz Dyrektor Oddziału BS w Płońsku pan Tomasz Trzaskowski. Zarząd Rady Rodziców reprezentowali pan Marcin Kośmider i pani Katarzyna Kamińska. Po odśpiewaniu hymnu państwowego oraz hymnu szkoły, pierwszoklasiści wysłuchali życzeń i ciepłych słów od dyrektora szkoły pani Teodozji Gorlewskiej oraz zaproszonych gości. Ważnym i podniosłym momentem uroczystości było złożenie przez uczniów ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie.

Podczas części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zaprosiły rodziców i gości do krain: przyrodniczej, wiedzy, życzliwości i grzeczności oraz bezpieczeństwa.

source site Starsze koleżanki – przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – powitały pierwszaków w szkole i zapewniły o swojej życzliwości i chęci niesienia pomocy.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem dzieciom legitymacji szkolnych, dyplomów, nawiązujących do setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz książek ufundowanych przez Radę Rodziców. Uczniowie otrzymali również upominki od Banku Spółdzielczego w Płońsku oraz słodkie niespodzianki od kolegów i koleżanek z klas trzecich. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia.

follow link Ta ważna uroczystość na długo pozostanie w pamięci pierwszaków i ich najbliższych.