a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie

Labrador, husky, spaniel, pekińczyk czy kundel… rasa w tym przypadku nie ma znaczenia, każdy z nich może być najlepszym przyjacielem człowiekiem. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy 4c oraz przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedzili wyjątkowe miejsce – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie. W ten sposób „świąteczna paka” trafiła do zwierząt, które ciągle czekają na swój nowy dom. Pobiliśmy rekord – zebrano ponad 280 kg karmy! Oprócz smakołyków zwierzęta otrzymały miski, smycze, zabawki jak również koce, które będą stanowić wyposażenie ich boksów. W zbiórkę zaangażowała się cała społeczność szkolna. Dzielenie się to dobry nawyk. Dziękujemy!