/  2019-2020   /  Samorządowy Konkurs Wiedzy o Płońsku rozstrzygnięty!

Samorządowy Konkurs Wiedzy o Płońsku rozstrzygnięty!

Nasi górą 🙂 Płońsk historyczny, współczesny oraz samorząd lokalny – wiedzą w tych trzech kategoriach musieli wykazać się uczniowie, którzy przystąpili do Samorządowego Konkursu Wiedzy o Płońsku. Okazało się, że na drużynę w składzie Ania Lewandowska, Daria Piekarz, Alan Piórkowski i Ania Tomaka nie ma mocnych. Znali oni doskonale odpowiedzi na wszystkie pytania, tym samym zdobywając 14 punktów. To zapewniło im zwycięstwo. Rodzynek w grupie dziewcząt – Alan – zaimponował wszystkim nie tylko wiedzą o naszej małej ojczyźnie, ale także stoickim spokojem w rywalizacji indywidualnej, za co uzyskał tytuł najlepszego zawodnika.

Jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły, po raz kolejny udowodnili, że Płońsk nie kryje przed nimi żadnych tajemnic i że doskonale potrafią wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności i hart ducha do konkursowych zmagań z historią.